شرکت رنگتاب

درسال 1358 با هدف تولید انواع رنگ های ساختمانی و روغنی تاسیس گردید و سال بعد تولید خود را آغاز نمود.

در دهه 60 و 70 با افزایش تولید و عرضه انواع رنگ های ساختمانی و روغنی با برند رنگتاب خود را در بازار کشور معرفی کرد.

بعد از سپری شدن 20 سال وتغییر کادر مدیریتی و تحقیق و بررسی های لازم تولید محصولات دیگر را در دستور کار خود قرار داد.در دهه 90 تولید خود را به انواع عایق های پایه آب انواع درزگیرهای سیلیکونی و اکریلیکی وانواع چسپ ها محصولات خود را گسترش داد،با تغییر مجدد کادر مدیریتی ورود به بازارهای خارجی با بالاترین کیفیت هدف گروه رنگتاب قرار گرفت .

در شروع دهه 1400 با ایجاد واحد تولید انواع قطعات پلاستیک مورد نیاز تولید خود و واحد تولید انواع چسپ های سیانو اکریلات و واحد تولید چسپ پی وی سی و با ورود به بازارها داخل و خارج از ایران توانست خود را به عنوان یک واحد معتبر صادراتی با نام گروه صنعتی شیمیایی رنگتاب به همگان معرفی نماید هم اکنون با ایجاد واحدهای تولیدی و تحقیقاتی دیگر بررسی و تحقیق در خصوص محصولات جدید سهم خود را در شکوفایی ایران عزیز انجام می دهد.

>ما با تولید انواع رنگ، عایق، چسپ، درزگیر و.... توانسته ایم شعارمان که*تضمین اصالت و کیفیت* است جامه عمل بپوشانیم و تجارت جهانی این محصولات را به امری عادی و روزانه تبدیل کنیم تا ایرانی آباد و سر بلند داشته باشیم.

شرکت های زیر مجموعه رنگتاب:

 شرکت دارویی هورادعلم آذین

شرکتهای زیرمجموعه

rangtab

هورادعلم آذین

شرکت دارویی هوراد علم آذین یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه صنعتی شیمیایی رنگتاب می باشد.

در سال 1396 در خصوص تحقیق و تولید در زمینه یک دارو مکمل گیاهی جهت کاهش قند خون در بیماران دیابتی نوع 2 تاسیس گردید.

پس از 4سال تحقیق موفق به تولید دارو مکمل 90% گیاهی با نام بامیزین گردید و کلیه تست های بالینی انسانی این مکمل دارویی در 1401 باتمام رسید و مجوزهای لازم تولیداز وزارت بهداشت و آموزش پزشکی اخذ گردید که در حال تولید نهایی داروی فوق می باشد.

امید است بتوانیم در عرضه این دارو در پاییز 1402در جهت تولید دارویی جدید گامی برداریم.

دستاوردهای رنگتاب

۱۲

برند معتبر

+۱۰

کشور مقصد صادراتی

+۴۲

سال تجربه