محصولات جدید

رنگ آمیزی برج های آپادانا در شهرک غرب

رنگ آمیزی برج های آپادانا در شهرک غرب

در منطقه شهرک غرب تهران، در خیابان حسن سیف برج های بسیار لوکس و چشم نوازی وجود دارد که رنگ نمایی خاص و فوق العاده زیبا بر روی آن دیده می شود. این رنگ نما محصول تلاش گروه رنگتاب است.
رنگ نما پایه آب، یکی از برترین انواع رنگ ساختمان است که وقتی بر روی ساختمان زده می شود تحت هیچ شرایطی امکان جدا شدن آن وجود ندارد. 
این رنگ نه تنها برای تهران، بلکه برای شهرهای باران خیز علی الخصوص در شمال کشور گزینه ای بسیار عالی محسوب می شود؛ زیرا علاوه بر داشتن زیبایی فراوان، بسیار مقاوم است و مانند عایقی می باشد که آب در آن نفوذ نمی کند. این مدل رنگ پایه آب از تکنولوژی نانو گرفته شده که تغییری شگرف در صنعت ساختمان پدید آورده است. 
علاوه بر تمام مزایایی که گفته شد، رنگ پایه آب هیچ آسیبی به محیط زیست نمی زند و برای سلامتی افراد مضر نیست، زیرا با آب رقیق می شود. 
باتوجه به تمام موارد گفته شده، از این رنگ پایه آب برای برج 26 طبقه ای آپادانا در شهرک غرب استفاده شد و کار رنگ آمیزی آن نیز توسط تیم حرفه ای رنگتاب به بار نشست.
این پروژه هم از جمله ی یکی از بزرگترین و حساس ترین پروژه های گروه رنگتاب است که با کیفیتی فوق العاده بی نظیر انجام پذیرفت.

{"ArticleId":13,"ArticleGallery":[{"image":"blogimage/portalid/0/w/800/h/800/url/articleimages/22.jpg", "thumb": "blogimage/portalid/0/w/500/h/500/url/articleimages/22.jpg", "title": "", "priority": "1"},{"image":"blogimage/portalid/0/w/800/h/800/url/articleimages/logobargarm-1.jpg", "thumb": "blogimage/portalid/0/w/500/h/500/url/articleimages/logobargarm-1.jpg", "title": "", "priority": "1"}]}
رنگ آمیزی تونل توحید

رنگ آمیزی تونل توحید

یکی از مهم ترین کارهایی که گروه رنگتاب انجام می دهد، رنگ آمیزی جداول در پروژه های بسیار عظیم و بزرگ است.
رنگ آمیزی پروژه تونل توحید، از آن جهت که در زمان شهرداری محترم وقت، جناب آقای قالبیاف خواسته شد با سرعت هرچه تمام تر و با بالاترین کیفیت انجام شد.
در آن زمان به موجب برگزاری اجلاس کنفرانس اسلامی، لازم بود که فقط در زمان 10 روز این پروژه انجام شود. 
گروه رنگتاب در کوتاهترین زمان و در مدت زمان مقرر این پروژه را با بهترین شکل ممکن به انجام رساند.
رنگ آمیزی معابر و ساختمانها از مهمترین مواردی است که در تیم حرفه ای رنگتاب انجام می شود.

{"ArticleId":14,"ArticleGallery":[{"image":"blogimage/portalid/0/w/800/h/800/url/articleimages/444.jpg", "thumb": "blogimage/portalid/0/w/500/h/500/url/articleimages/444.jpg", "title": "", "priority": "1"}]}
رنگ آمیزی اطلس مال نیاوران

رنگ آمیزی اطلس مال نیاوران

پروژه اطلس مال نیاوران یکی دیگر از پروژه های بزرگ رنگ آمیزی گروه رنگتاب است که به دلیل حساسیت بسیار بالایی که داشت، باید پس از تحقیق و بررسی و تایید در آزمایشگاه های بزرگ و معتبر انجام می شد.
اطلس مال از آنجایی که نیازمند یک گروه حرفه ای برای انجام رنگ آمیزی بود، به متریالی احتیاج داشت که در سطح جهانی و استانداردهای اروپا بود. پس از بررسی های فراوان و واردات برخی مواد اولیه خاص، این پروژه در نهایت دقت و کیفیت انجام شد.
رنگ آمیزی پروژه اطلس مال که کاری خاص (به جهت رنگ کردن بخش هایی که حتی قابل رویت نیست) بود، باید با دقتی دوچندان نسبت به پروژه های معمولی انجام می شد.
گروه رنگتاب پس از آماده سازی مواد اولیه، در بالاترین سطح کیفی این پروژه را به انجام رسانید و نتیجه چیزی جز رضایت کارفرمایان نبود.
تمام تلاش ما در تیم رنگتاب این است که بتوانیم در سطح بین المللی پروژه های محول شده را به انجام رسانیم.
 

{"ArticleId":15,"ArticleGallery":[{"image":"blogimage/portalid/0/w/800/h/800/url/articleimages/Rectangle 29410.jpg", "thumb": "blogimage/portalid/0/w/500/h/500/url/articleimages/Rectangle 29410.jpg", "title": "", "priority": "1"},{"image":"blogimage/portalid/0/w/800/h/800/url/articleimages/default54503.jpg", "thumb": "blogimage/portalid/0/w/500/h/500/url/articleimages/default54503.jpg", "title": "", "priority": "1"}]}
رنگ آمیزی پروژه میتا کیش در جزیره کیش

رنگ آمیزی پروژه میتا کیش در جزیره کیش

جزیره ی زیبای کیش به دلیل شرایط اقلیمی خاص و بالا بودن شرجی هوا، نیازمند متریالی ویژه برای رنگ آمیزی ساختمان هاست و لازم است که در آماده سازی آن دقت بالایی به کار برده شود.
یکی از پروژه های گروه رنگتاب رنگ آمیزی ساختمان های میتا کیش در جزیره ی کیش می باشد. متخصصین ما پس از بررسی فراوان وضعیت جوی و به کار گیری رنگ هایی بسیار با کیفیت، صفر تا صد اجرای رنگ آمیزی ساختمان های میتا کیش را انجام دادند.
رنگ آمیزی این ساختمان در نما و داخل انجام شد که با بهترین سطح کیفی برای رنگ یک ساختمان لوکس انجام پذیرفت.
لازم به ذکر است که در فضاهایی که باران خیز بوده یا شرجی هوا و رطوبت از حد استاندارد بالاتر است، باید از رنگ هایی برای نما استفاده کرد که مقاوم بوده و پس از مدتی از نمای اصلی جدا نشوند. ساختمان های میتا کیش نمونه بارز استفاده از رنگ های مرغوب هستند که توسط گروه رنگتاب با بالاترین کیفیت انجام شده است.

{"ArticleId":16,"ArticleGallery":[{"image":"blogimage/portalid/0/w/800/h/800/url/articleimages/default86378.jpg", "thumb": "blogimage/portalid/0/w/500/h/500/url/articleimages/default86378.jpg", "title": "", "priority": "1"},{"image":"blogimage/portalid/0/w/800/h/800/url/articleimages/2007-galleria-virgolo-10 1.jpg", "thumb": "blogimage/portalid/0/w/500/h/500/url/articleimages/2007-galleria-virgolo-10 1.jpg", "title": "", "priority": "1"}]}
رنگ آمیزی اتوبان تهران شمال

رنگ آمیزی اتوبان تهران شمال

یکی از پروژه های بزرگ گروه رنگتاب، رنگ آمیزی تمام تونل ها و جداول اتوبان تهران-شمال است.  اگر شما هم فقط یکبار از این جاده گذر کرده باشید، رنگ آمیزی چشم نواز جدول ها و تونل های تهران-شمال شما را به فکر فرو می برد که چگونه با اینهمه نظم و ترتیب این کار انجام شده و زیبایی چشم گیرش شما را محو تماشا می کند. در این پروژه بزرگ که هم متریال و هم اجرای آن با گروه رنگتاب بود، از بالاترین محصولات مربوط به رنگ آمیزی جداول با تکنولوژی روز دنیا استفاده شد و نتیجه همانطور که می بینید بسیار شگفت انگیز شده است. در حال حاضر نیز گروه رنگتاب آماده همکاری با کارفرمایان عزیز برای پروژه های بزرگ رنگ آمیزی شهری و بین شهری می باشد.

{"ArticleId":17,"ArticleGallery":[{"image":"blogimage/portalid/0/w/800/h/800/url/articleimages/Rectangle 29412.jpg", "thumb": "blogimage/portalid/0/w/500/h/500/url/articleimages/Rectangle 29412.jpg", "title": "", "priority": "1"},{"image":"blogimage/portalid/0/w/800/h/800/url/articleimages/Rectangle 29414.jpg", "thumb": "blogimage/portalid/0/w/500/h/500/url/articleimages/Rectangle 29414.jpg", "title": "", "priority": "1"}]}